🌕♓️ÚPLNĚK v rybách 31.08. 2023 ve 03:35 ♓️🌕

Působení úplňku je citelné od 30.08 od 15:57 do 01.09. do 15:24.

 
Slunce stojí ve znamení panny a luna v rybách.
 
Nachází se na ose země a voda, TĚLO a INTUICE.
 
Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu a souvisí s tématem minulých životů, karmických vztahů, pocitem samoty – odloučení v nemocnici či ve vězení.
 
K tomu máme ještě na nebi několik planet retrográdních, tedy couvajících, a to zvyšuje téma minulosti. Zejména retrográdní merkur, který couvá od minulého čtvrtku na 3 týdny, způsobuje problémy např. s technikou a komunikací… třeba tento příspěvek píšu již počtvrté…😅
 
Minulý rok mám na mysli to, co se dělo ve vašem životě od úplňku v beranu, tedy od 09.10.2022 až do zítřejšího úplňku 31.08. 2023.
 
Ryby jsou vodní znamení citlivé, jemné, intuitivní, snílkovské a plující ve svém vlastním světě, takže mnohdy působí chaoticky. V těle ovlivňují chodidla, prsty nohou, šišinku a lymfatický systém.
 
Panna je naopak zemské znamení racionální, konstruktivní, potřebuje řád a má smysl pro detail. Pana je spojená s tělem a ovlivňuje střeva, slinivku a trávicí ústrojí.
 
JAK VYUŽÍT ENERGII ÚPLŇKU V RYBÁCH? 💫“NECHTE SE INTUITIVNĚ VÉST TÍM, CO VAŠE TĚLO POTŘEBUJE“💫.
 
Příklad:
Ráno si třeba jdete připravit snídani a automaticky si začnete mazat chleba, protože to tak děláte vždycky. Zkuste se na chvíli zastavit a zeptat se svého těla, co potřebuje, na co má právě chuť?
 
Možná nechce hned jíst, třeba se potřebuje hlavně napít, nebo pohladit, zatančit si, protáhout se nebo touží po změně stravy…
 
Můžete se na své tělo naladit třeba písní „Co bys chtělo moje tělo?“ mé oblíbené zpěvačky Marušky Tilšarové https://bit.ly/3oghM7j.
 
Jde vlastně o to vypnout autopilova a naladit se na své tělo s plnou přítomnost.
Ostatně je to naše fyzické tělo, náš chrám duše, které se každé ráno probouzí a dovoluje nám prožívat, pohybovat se a dýchat….💚
 
Přeji vám vědomé ukončení všeho, co už vám v životě neslouží, abyste uvolnili místo pro to nové, co na vás čeká…🙏
 
Krásný úplněk přeji všem!
 
S láskou
 
Míla Aine