Egyptské léčení

v pyramidě

 

Jsi nespokojen/á sám/sama se sebou? Trápí tě zdravotní problémy? Jsi sama/sám nebo žiješ v nenaplněném vztahu s mužem/ženou? Upadáš do letargie, deprese?

Chceš to změnit? Rozhodni se právě teď! Udělej to pro sebe! ROZHOUPEJ SE KE ZMĚNĚ… Život je dar a ne boj, jak se mnohdy říká. Nastartuj v sobě chuť užít si svůj život, prožívat radost, lásku a žít s lehkostí.

Jsem připravena ti nabídnout egyptské léčení těla, mysli i duše, které je cestou k celistvosti a vědomému životu,  je cestou k sobě, ke tvé podstatě, vnitřní síle a lásce.

„Každá složitá situace je darem, darem k prozření a probuzení, darem ke změně “ — Míla Aine Hlávková

Objednej si Egyptské léčení v pyramidě jako dárek pro sebe či své milované. Do poznámky v objednávce napiš „dárek a jméno komu ho chceš dát“ a já ti zašlu dárkový kupón emailem.

Moje vize léčení se stala realitou…

Když jsem se vrátila na podzim z Posvátné cesty po čakrách Egypta s plavbou po Nilu, začala jsem cítit silnou potřebu „dovézt trochu toho Egypta sem“ a nabídnout vám jeho léčivou energii. Přišla mi vize, jak léčím ve svém studiu klienta na lehátku egyptským ankhem (viz obrázek) a zároveň jsme v pyramidě. A pak jsme objevila pyramidu na internetu a přála si ji k Vánocům. A tak vize se proměnila v realitu…

Nabízím ti jedinečný a celistvý koncept terapie a léčení v pyramidě, který vychází z původního přístupu léčitelů ze starého Egypta.

Možná už dlouho cítíš, že tvůj život ztratil jiskru. Možná jsi byl/a zastaven/a zdravotními problémy a zjišťuješ, jak moc jsi vlastně nespokojen/á. S prací, ve vztahu, s volným časem, a i sám/sama se sebou.

Jak bude terapie a léčení probíhat?

Nejprve si vyslechu tvůj příběh, a pak budeme hledat příčinu tvého trápení, nejspokojenosti či zdravotního problému. Každá nemoc, ať již fyzická či psychická, má svoji psychosomatickou příčinu. Tělo je velmi moudré a skrze zdravotní problém tě chce upozornit, že se svých chováním odláníš od plánu své duše, jdeš sám/sama proti sobě.

Vezmu tě do pyramidy, která je posvátným léčivým prostorem, kde budeme pracovat s tělem, půjdu přes energetický systém 7 hlavních čaker a zjistím, kde je energetický blok a příčina tvého trápení a uvolním jej. Během terapie můžeš klidně vypustit všechno, co tě trápí. Odhodit masky, být sám/sama sebou a vnímat ne očima, ale srdcem.

Do léčení zapojuji egyptskou léčivou energii Ra-sheebu a Seichem, používám egyptský ankh, posvátné egyptské oleje, léčivé hudební nástroje – křišťálovou pyramidu, Sistrum, tibetské mísy, zvonky Koshi, meditační sloup a zpěv…

Pracuji intuitivně, a tak, jak jsem vedena, a jak je pro tebe nepřínosnější.

Po ukončení léčení ti doporučím následné kroky, které budou pokračováním tvého léčení.

Kde terapie a léčení probíhá?

Ve Studiu Aine v Čelákovicích. Lokalita je velmi dobře dostupná vlakem – 25 min. z centra Prahy a vlak jezdí 2-3 za hodinu.

Co ti egyptské léčení v pyramidě přinese?

Léčivá energie pyramidy urychluje proces léčení, navyšuje vibrace, zlidňuje mysl, uvolňuje stres a bloky v čakrách, navozuje pocit radosti a lehkosti v těle, přináší vnitřní klid…

Smyslem terapie a egyptského léčení v pyramidě je rovněž vedení k vědomému a zodpovědnému přístupu ke svému tělu, myšlenkám a emocím.

Žádné léčení není samospásné, pokud nezměníš své návyky, a budeš pokračovat v zajetých kolejích, v zajetém přístupu k sobě, který tě dovedl k nemoci či jiným potížím. Nemoc či jiné potíže se vrátí nebo se budou opakovat.

Celá terapie probíhá intuitivně, laskavým a jemným přístupem.

Co si díky této terapii uvědomíš?

pochopíš, proč má dané potíže, a co změnit, aby jsi udravil své tělo, duši i mysl

naučíš se být pozorovatel svého života

naučíš se nebrat si věci tak osobně a jednat v klidu, ne v emocích

zjistíš, co opravdu potřebuješ

získáš nový pohled na situace, které ti přijdou složité

naučíš se je řešit jiným způsobem

uvědomíš si, že kvalitu života máš ve svých rukách

Zaváděcí cena platná do 31.01.2024

je 1.200,- Kč / 1 – 1,5 hod

Rezervuj si svůj termín

V kalendáři vyber termín a čas a poté pokračuj na objednávku. Platba je možná kartou nebo převodem.

Poznámka:

Tato služba je vhodná pro všechny, kteří jsou otevřeni změně ve svém přístupu k sobě.