Astrodance

 

Tancem ke svobodě 

Víš, že tanec může být úžasný terapeutický nástroj? 

Určitě se ti někdy chce tančit, když máš radost. Hopsat, točit se, kroužit místností. 

Úplně stejně ho můžeš použít, když chceš posílit nějaký záměr nebo se zbavit nahromaděných emocí.  

„Kde je pohyb, tam je život. “

Já tanec miluji už od malička. Ať už to byl balet, nebo pak latinskoamerické tance, vždycky jsem se díky tomu cítila úžasně. Když jsem se začala zabývat astrologií, zjistila jsem, že v určité konkrétní dny je působení tance na mou energii mnohem silnější a cítím se pak doslova jako bohyně, volná a svobodná. A o to víc, pokud si tančím jen sama pro sebe.

I ty si zasloužíš takový pocit. Přijď si vyzkoušet Astrodance! 

ASTRODANCE je taneční forma sebepoznávání a práce na sobě.
Žádné figury a choreografie, jen intuitivní tanec, který jde přímo z tebe.

Chceš se jen pohupovat? Pohupuj se! Chceš se vyřádit? Dej tomu průchod!

Taneční setkání pořádám pro ženy v době úplňku, novoluní nebo na jiné astrologicky významné dny.

Podle astrologického znamení pak vybírám téma, které “zrovna je ve vzduchu”. Např. na novoluní ve Vodnáři jsme tančili na téma svobody, originality, nezávislosti, znamení Býka zas otevírá téma ženskosti. 

A proč tančit v energii Vodnáře, když je tvé znamení třeba Štír? Tvůj horoskop totiž obsahuje energie všech znamení horoskopu, a tak se témata dotýkají úplně každého z nás.

Míla Hlávková

Láká tě to, ale ráda bys věděla víc,
aby se mohla rozhodnout, jestli ti to sedí? 

Prozradím ti, co tě čeká! 

Taneční studio s atmosférou, která tě už od začátku příjemně naladí. Ráda používám svíčky, kameny, sošky, vonné olejíčky a misky s proprietkami, podle toho, co se zrovna hodí. Zapojuji zvuky šamanského bubnu, tibetské mísy či chřestidla.

Kruh žen, které tě bezpodmínečně přijmou mezi sebe. Nikdo nebude hodnotit, jak se cítíš, jak vypadáš nebo jak tančíš. Můžeš se plně ponořit do svých pocitů.

Moje vedení, které ti pomůže naladit se na téma setkání, uvolnit se, uzemnit se a pak si užít energii, která se v tobě tancem probudí.

Na začátku setkání si povídáme o tématu, za kterým jsme přišly. A pak už jen tančíme.

Uvolňující tanec – TANCEM ODEVZDÁME ze svého těla vše, EMOCE, BLOKY, co nám brání pustit do svého života energii daného znamení a tématu

Intuitivní tanec – NAČERPÁNÍ ESENCE daného znamení a tématu DO SVÉHO ŽIVOTA TANCEM

A na závěr:

MEDITACE – ukotvení energie a uctění pozorností a láskou části těla, které jsou pro dané znamení citlivé

Pokud budeš chtít, můžeš na závěr sdílet své pocity. Anebo taky ne, záleží čistě na tobě.

CENA: 444  Kč / 2 hod

Astrodance tančíme

ve Studiu Aine v Čelákovicích.

Vyber si termín níže, kdyby nebyl zrovna žádný vypsaný, přihlaš se k novinkám a budu ti posílat pozvánky.

Michaela M. Krásné studio v lokalitě blízké Praze. Lektorka vede úžasné semináře zaměřené na osobní růst a rozvoj. Dokonalé jsou i taneční večery dle konceptu Loona Dance a obohacené o osobní přínos lektorky, která vede citlivou formou a umí lehce nastolit bezpečné prostředí naplněné radostí,pohodou a pochopením.

Dominika M. Míla je úžasná žena s velkým Ž. Byla jsem u ní na ženském kruhu v překrásné lokalitě, kde jsme tancovaly pod Milý vedením a nemohu si to vynachválit. Naprosto úžasná energie plná ženskosti, pocitu bezpečí, přijetí a bezpodmínečné lásky. Odnesla jsem si domů dokonce i ručně šitou placentu se záměrem Také nesmím opomenout nádherný výběr hudby a perfektní nápady, moc jsem si to užila, děkuji z celého srdce.

Gabriela D. Míla je jako průvodkyně velmi jemná, ale zároveň jde do hloubky, což je pro mne velmi důležitý aspekt jakéhokoliv večera, kdy se chci napojit sama na sebe. Při jejím astrodance večeru jsem se cítila uvolněně a podporovaně, což Míla magicky dokázala i přes obrazovku počítače. Děkuji a doporučuji všema deseti.

Lída D. Míla vám pomůže dostat se do vašeho středu, procítit ukryté a zažít nepopsatelné. Zúčastnila jsem se jejího astrodance a byl to opravdu velmi příjemný zážitek, za nímž se k ní určitě vrátím. Její techniky byly velmi účinné, promyšlené a příjemné. Je to dva dny a já tu energii stále cítím. Moc děkuji a doporučuji všem ženám.