Roční horoskop

 

Roční hvězdná mapa tvého potenciálu

„Každý paprsek hvězdy je nit vedoucí k hlavě některého člověka.“  — Victor Hugo

Víš, co budeš prožívat ve svém životě od narozenin do narozenin?

Chceš vědět, kam směřovat svoji pozornost, aby jsi zbytečně neplýtvala energii?

Profesionální astrologická analýza jde do hloubky a dovede tě k mapě tvých silných a slabých stránek. 

Je to velmi účinný nástroj.

„Když tě život srazí na zem, otoč se na záda a dívej se na hvězdy.“ — Doreen Virtue 

Objednej si Roční horoskop jako dárek pro sebe či své milované. Do poznámky v objednávce napiš „dárek a jméno komu ho chceš dát“ a já ti zašlu dárkový kupón emailem.

Roční Horoskop

Analýza z tvého data, místa a času narození

Nabízím ti KOMPLEXNÍ ROZBOR OSOBNOSTI upřesňující tvé prožívání života od narozenin do narozenin. Ten zahrnuje vnímání všech oblastí života – osobnost, hodnoty, peníze, komunikaci, vztahy v rodině, domov, děti, práci, partnerství, psychiku, vzdělání, kariéru, přátele… 

Roční horoskop probíhá formou rozhovoru, takže se kdykoli můžeš zeptat na to, co tě zaujalo. Podíváme se, co nám postavení planet řekne o tvém osobním růstu a poslání tvého života na daný rok. Budeš přiravena dopředu a nebudeš plýtvat energii tam, kde není třeba. Dotkneme se silných a slabých stránek i téma poslání tvé duše na tento rok. Podíváme se na to z nadhledu. 

Co Ti Roční hvězdná mapa tvého potenciálu přinese?

POZNÁNÍ A UVĚDOMĚNÍ SI

tvých darů – silných stránek tvé osobnosti, které můžeš zhodnotit ve svém osobním i pracovním životě

smyslu života – která oblast je tvým posláním a zdrojem naplnění a uspokojení

slabých stránek a zranění, která jsou prostorem pro Tvůj osobní růst

že dar může být i něco, co jsi doposud vnímala jako překážku v životě

že nadhled je klíčový pro řešení všech životních situací

DOPORUČENÍ

Součástí konzultace je doporučení, kam zaměřit svou pozornost, aby měla co největší užitek z dalšího roku života, a konkrétních kroků pro seberozvoj.

CENA: 2.250 Kč / 1,5 hod

Rezervuj si svůj termín

V kalendáři vyber termín a čas a poté pokračuj na objednávku. Platba je možná kartou nebo převodem.

Ke každé konzultaci dostaneš ZDARMA NAHRÁVKU KONZULTACE ve formátu mp3.
Kdykoliv si můžeš poslechnout rozbor znovu.

Zuzana K. Velice ráda bych tímto poděkovala Milušce za super výklad horoskopu… podrobný, se vším vysvětlením . Trpělivý, láskyplný přístup, odpovědi na otázky…. Ráda doporučuji výklad horoskopu, stejně jako studio Aine a Miluščiny kurzy.

Jana V. Když jsem uviděla nabídku Míly na astrologickou konzultaci, byla jsem Vesmíru opravdu vděčná. Přesně po této službě jsem toužila, a tím jsem si Mílu krásně přivolala. Sedly jsme si hned na začátku a zjistily jsme, že toho máme hodně společného. To, co následovalo, bylo až neskutečné a ještě teď mám při vzpomínce husí kůži. Slyšet od úplně cizí osoby jaká jsem, co jsem prožívala v dětství, jaké mám dary, jak to mám se vztahy, prací a dokonce jaký je můj syn , bylo úplně nepopsatelné.Nyní mě to doslova nakoplo na mé cestě, vím, že jdu správným směrem a nemusím se bát. Dokonce se otevřel můj starší sen, a tím je cestování po Tibetu a Nepálu. Jsou na mé cestě a já jsem opravdu vděčná za rozbor mého potenciálu, smyslu života a dalších možností. Jsem šťastná, že jsem oslovila právě Mílu a poznala tak ženu s úžasnou duší. Doporučuji ji všem, kteří se alespoň trošku zajímají o svou osobnost, potenciál a dary. Mílo, děkuji z celého za nádhernou zkušenost a přeji mnoho krásných rozhodnutí na tvé cestě. 

Petra S. Děkuji za skvělý astrologický rozbor mého syna, otevřel mi oči a hodně jsem díky němu pochopila.
Doporučuji

Jitka Č. Ráda bych se podělila o své zkušenosti z ONLINE setkání s Mílou a jí sestaveného partnerského a osobního horoskopu. Bylo to velmi přínosné, v přátelské atmosféře, nabité informacemi, které jsem podvědomě tušila, ale tady byly jasně vytažené na světlo a mohly doplnit skládačku mého osobního příběhu, dát odpovědi na otázky a pochybnosti, které se mi honily hlavou. Pokud jste jako já na cestě a hledáte, jak žít jinak a lépe v souladu se svou vnitřní podstatou, mohu vřele doporučit.
S vděčností.
Jitka

Zuzana V. Chtěla bych moc poděkovat Míle, že dala další podstatný kousek puzzle do mého hledání sama sebe a zapracování sama na sobě.Spousty věcí mi sedělo, výklad osobního horoskopu byl super a dozvěděla jsem se spousty informací, které mě zase posunuly kousek dál a opět mě Míla díky mému astrohoroskopu dodala sebedůvěru a podporu, že co dělám má smysl.Myslím, že se ještě párkrát vrátím na nějaký ten výklad. Dozvěděla jsem se spousty nových věcí a díky tomu mohu začít pracovat se svou Černou lunou.Kdo pojem nezná, doporučuji kontaktovat Mílu.Mile vás provede vaším životem od narození přes přítomnost a budoucnost už budete moci vědomě tvarovat.
Děkuji

Adéla T. Děkuji za astrologický rozbor osobnosti. Musím říct, že naprosto sedí. S Mílou běžel čas nad horoskopem velmi příjemně, některé věci jsem si ujasnila, více pojmenovala a pochopila, jak spolu souvisí. Také děkuji za „zdvižené prsty“ u mých slabostí a pár stručných cenných rad, jak respektovat a žít v souladu sama se sebou, takovou jaká jsem.
Doporučuji.