Posvátná cesta

po čakrách Egypta s plavbou po Nilu na soukromé lodi

19.09. – 30.09.2023

5 míst volných

14.11. – 25.11.2023

9 míst volných

Transformační cesta ZNOVU-ZROZENÍ

„Pokud jsme připraveni měnit náš život k lepšímu, přitáhneme k sobě všechno, co nám k tomu pomůže.“  — Louise L. Hay

Přestavte si, že během 12 dni zmizí vaše dlouhodobé životní překážky…

Cesta po egyptských chrámech včetně plavby po Nilu luxusní soukromou lodí vám změní život…

Spolu s cestovní kanceláří Palma Tours Hurghada jsme pro vás připravili vědomou cestu po egyptských chrámech, které nesou energii 7 hlavních čaker.

Cesta, ke které jsem byla vedena, když jsem se „náhodou“ objevila v Egyptě.. Více na mém blogu Přání ze srdce se plní.

Čakry jsou energetická centra – jejich stav je barometrem vašeho zdraví – fyzického i psychického.

V čakrách se ukládá  energie traumat a bolestivých událostí v podobě bloků a do těla pak proudí méně energie.

Každá čakra má své umístění na těle a její stav se projevuje na vašem zdraví, je tedy velmi jednoduché určit podle onemocnění či kvality života, jaká čakra vyžaduje vaši pozornost. Popis čaker najdete zde.

Pročištění bloků v čakrách vedou k významným změnám ve vašem životě a vy se budete cítit znovu-zrození.

23.09. v 8:50 je podzimní rovnodennost a my tento den půjdeme do chrámu Isis, který svou energií vybízí ke znovuzrození. Je to také den, kdy byl počat Horus. Zažít podzimní rovnodennost na posváné místě je velkým požehnáním. Podzimní rovnodennost je den, kdy jsou otevřeny energetické brány a duchovní práce mám mnohonásobnou intenzitu.

29.09. v 11:57 je úplněk v beranu a my v tento den navštívíme Cheopsovu pyramidu. Opět velké požehnání a podpora navštívit zasvěcovací chrám právě v tento den.

Součástí cesty  je 4denní plavba na luxusní soukromé lodi po Nilu z Asuánu do Luxoru.

Čeká vás úžasná prožitková cesta

  • zažijte nádhernou a léčivou energii egyptských chrámů Abu Simbel, Philae, Kom Ombo, Edfu, Hatšepsut, Karnak, Luxor, Dendera
  • projdete si magickou Alej Sfing – cestu bohů, která spojuje chrámy Karnak a v Luxoru
  • navštívíte svatyně, nejsilnější místo chrámu, které jsou pro běžného turistu uzavřené
  • užijete si plavbu po posvátném Nilu, po páteři Egypta, jak se Nilu říká – poplujeme energeticky tělem od kostrče nahoru a postupně navštívíme chrámy od 1. čakry po 7. čakru
  • zažijete božskou energii uvnitř nejznámější Cheopsovy pyramidy
  • navštívíte Núbijskou vesnici, alabastrovou dílnu a výrobnu posvátných olejů
  • dostanete osobní vhled egyptského léčitele
  • zažijete meditace, sdílení, tanec a energetická cvičení
  • dostanete odborný výklad historie Egypta vystudovaným egyptologem
  • užijete si i relaxaci u moře

Pro skupinu 8-10 osob.

Na vaší cestě vás budou doprovázet 2 průvodci

Míla Aine Hlávková – astroložka a průvodkyně žen k vnitřní harmonii – provedu vás tématy čaker, meditací, sdílením, tancem a podpořím vás na vaší cestě.

Ashraf El Masry – vystudovaný egyptolog a průvodce vám poskytne historický výklad chrámů a zajistí hladký průběh cesty.

Podrobný plán cesty najdete zde.

Chcete slyšet zážitky z cesty?

Poslechněte si autentické sdílení „účastnice zájezdu“ Andrei Chládkové z března 2023.

Co jí cesta dala a proč ji doporučuje každé ženě?

Chcete se podívat, jak cesta probíhala? Připravili jsme pro vás videoreportáž ze září 2022.

 O cestě ZNOVU-ZROZENÍ jsem si povídala i s Avou Brožovou ze známého YouTube kanálu Příznaky transformace.

Co Ti Posvátná cesta po čakrách Egypta přinese?

Dej si vlastní ZÁMĚR pro Tvé ZNOVU🤍ZROZENÍ

léčení vztahu k sobě - téma sebelásky, sebeúcty, sebevědomí, odpuštění, bezpodmínečné lásky, komunikace pocitů a důvěra v intuici a vyšší vedení

léčení vztahu s partnerem, partnerkou, rodiči, dítětem

pročištění emocí strachu, studu, viny, hněvu, zlosti, vzdoru, smutku, lítosti....

léčení ženství, mužství a plodnosti

čištění karmických zátěží z rodové linie a z minulých životů

probuzení darů duše

čerpání moudrosti a vědění

rozproudění vitality, radosti, hojnosti a lásky

PO NÁVRATU SE BUDETE CÍTIT

šťastní, plní energie, sebe-vědomí, naplnění láskou a vděčností

Cena září 59.996,- Kč

Cena listopad 63.620,- Kč

Své místo si rezervujte platbou zálohy 20.000,- Kč.

Doplatek nejpozději 1 měsíc před odletem.

Možnost platby v Eurech (po předchozí domluvě)

Zuzka Cestu ze srdce doporučuji všem! Všechno je zajištěno a o nás kompletně postaráno. Stačí říct Míle nebo Ashrafovi a vše vyřešeno. Takže z hlediska organizace cesta úplně super. Ať už mi chybí krém na opalování nebo tabletky na průjem, stačí naznačit a hned se objevuje podávající ruka. Chvílema se dokonce bojím i na cokoliv pomyslet, bo každé mé přání je téměř okamžitě vyslyšeno. Takže bacha na tajná přání. No a pak i samozřejmě boží výklady, jak o historii, a o navštěvovaných místech v podání egyptského průvodce Ashrafa, tak i výklady z Míly pozice průvodkyně, astroložky.
Do Egypta se můžete dostat způsoby tisíce a jedné noci. Za mě jedině s Mílou. Buď jsem autista a neměním své zažité a nebo prostě to bylo super zorganizované a vroucí, milující. K Míle chci jenom
dodat, ona už to ví, ale teď to je ofiko. Černé na bílém. Naše milá Míla je jak otevřená kniha a řekne
na sebe i to co neví. Nikdy nesoudí a naopak přihodí i nějakou svou story, že člověk snadno
pochopí, že jsme na jedné lodi. Na Nilu dokonce doslova a do písmene. Jestli mi někdo dává
prostor, tak je to ona. Pečuje, stará se, dává. Nebere i když by měla. Měkká a ladná, když tančí.
Nádherná, když zpívá. Na zabití, když se kritizuje za to co umí. Umět z půlky zpívat jako ona, tak
zahazuji svou roli dvorního šaška, královnou jsem já a hold mi vzdává Řím…Pusu už bych nikdy
nezavřela. Kleopatru ale nechávám zpívat Míle. Pro její zpěv bych šla až na světa kraj.
Nevzpomínám si na žádnou hluchou chvilku. Vymýšlí spoustu nápadů, co podporují dobrou náladu, háže klíče do kanálu, sjíždí po zadku holou skálu, chodí v noci strašit do hradu…Sprosté slovo
neřekne ani za pytel sraček… prostě po víně, povinně moje bohyně. Chci napsat úplně normální,
přirozená ženská. Nikdo se jí nemusí bát. Ani toho, že si cestu neužije. Jen si teď nejsem jistá tím
normální. Co je vlastně normální?
Vidět Neapol a zemřít (slabší povahy raději už předtím) měním na Zažít Egypt a narodit se.

Markéta Egypt je místo, které pro mě hodně znamená. Věděla, jsem, že tam jednou pojedu, až přijde ten správný čas. Pak jsem uviděla program cesty, kterou organizuje Míla a věděla jsem, že je pro mě. 🙂 Je to měsíc, co jsme se vrátily a já jsem stále plná dojmů, vracím se v duchu na ta místa. Posvátná cesta po čakrách Egypta byla prostě neuvěřitelná a předčila všechna má očekávání.😊 Každý chrám, ale i prašná cesta pouští z auta nebo třeba hotel v Asuánu, všechna ta místa mám v srdci. A také ženy, se kterými jsem se na cestě setkala. Tu „náhodně“ vybranou sestavu šesti, teď už blízkých kamarádek, se kterými jsem před cestou neměla nic společného. A také našeho průvodce, bez kterého by naše cesta Egyptem nebyla úplná. Je překrásné, když ta silná místa navštívíte s vědomým mužem, který o nich ví vše a umí přidat svůj jedinečný vhled, založený na svých zkušenostech a znalostech.

MÍLO DĚKUJI, byl to jedinečný zážitek.❤

Gabriela Je to neuvěřitelná jízda od začátku až do konce, plná zážitků, legrace, dozvíte se spoustu informací o Egyptě, památkách i výrobě některých produktů, dostanete se do míst, kde se běžně turisti nechodí, můžete se dozvědět mnohé i o sobě. Je to nádherné sestavená cesta , kdy projedete většinu památek, uvidíte kus Egypta v jeho neturistické podobě, plavba po Nilu je nezapomenutelná. Vrátíte se bohatší o zážitky i o mnohá poznání a zkušenosti. Cesta je naprosto perfektně zajištěna organizačně. A troufám si říct, že takto uceleně sestavený program a organizační servis budete jinde těžko hledat…:-).

Lucie Na posvátnou cestu po čakrách Egypta s plavbou po Nilu jsem se těšila jako malá holka. To, co jsem tam ve skutečnosti měla možnost zažít, prožít, pocítit, vidět a vnímat, předčilo jakékoliv mé očekávání. Domů jsem se vrátila už navždy jiná, plná krásných dojmů, zážitků, s obrovskou pokorou a laskavostí k životu, i sobě samé.

Děkuji všem, kteří se mnou tuto překrásnou cestu sdíleli🫶

Michaela Velice ráda bych tímto poděkovala Milušce za úžasnou cestu do Egypta a její vědomé vedení a podporu. Jsem moc vděčná za všechny prožitky, zejména pak léčení vztahu s rodiči a znovuzrození v pyramidě. V den, kdy jsme šly do pyramidy jsem měla narozeniny a prošla jsem si doslova porodem. Nebylo to jednoduché, ale Miluška mě s láskou provedla celým procesem a cítím, že jsem se narodila do dospělé ženy. Své zraněné vnitřní dítě se vyléčilo a já se těším na nový život. Děkuji, děkuji, děkuji.

Veronika Když jsem uviděla nabídku Posvátné cesty do Egypta, cítila jsem, že je pro mne jako stvořená a to jsem ještě netušila, jaké poklady mi přinese. Potkala jsem spřízněnou duši, se kterou se mi otevřely nové přiležitosti spolupracovat. V Egyptě se mi ukázal minulý život a já jsem konečně pochopila, proč jsem se bála, že ublížím lidem. Díky Míle, která mi pomohla projít tímto tématem a odpustit si, se cítím svobodnější a šťastnější. Pročistila jsem si třetí oko a díky vedení své intuice jsem uviděla smysl mého života a dary, které mohu ženám nabídnout. Děkuji ze srdce za tuto cestu!

Danuše Egypt znám již 13 let a jezdím tam ráda relaxovat na pláže, ale nikdy jsem nenavštívila žádný chrám ani pyramidy, protože se mi nelíbily ty masové akce od delegátů z cestovek a nechtěla jsem jet sama, protože moje spolucestovatele to nezajímalo. Pak mi zemřela máma a já si řekla, je čas si plnit svoje sny, proto jsem začala na internetu vyhledávat poznávací zájezdy. Ve vyhledávači byly často slova jako plavba po Nilu, Nabídky mě zaujaly do chvíle, než jsem se propracovala k minimálnímu počtu zájemců a tam bylo 20, 25 i 40. Zase masová akce. A ty příplatky za neobsazené lůžko. Až jednou večer mi na facebooku vyskočila nabídka Posvátná cesta ….., WOW, počet míst 12, pro ženy, WOW, to je zajímavé. A pak ….po čakrách Egypta, no tak o tom moc nevím. Zkusila jsem napsat mejl Míle, zda je to vhodné i pro naprostého laika, čakrami a astrologií nepolíbeného. Přišla mi krásná odpověď a bylo rozhodnuto. Za dva dny jsem měla cestu objednanou a zaplacenou. Bylo září. Ale ty pochybnosti samozřejmě byly, zapadnu mezi ty další ženy, které se každá o něco zajímala, budu jim rozumět? Postupně jsme se seznamovaly na chatu, videohovoru a já cítila, že to bude fajn. Dnes vím, že jsem tam měla být, mé místo bylo pro mě a doplnila jsem naší skupinu a hned první den se stala součástí naší skvělé party úžasných žen. Kdo váháte, tak neváhejte, vůbec nepřemýšlejte, nehledejte důvody proč nemůžete, vím také, že v dnešní době to není malá částka, ale investujte jí do sebe, protože bude o Vás postaráno a Vy se budete cítit jako královna. Dokonalá organizace a naplánování. Poděkování Míle a Ashrafovi. Opravdu jsme chodily jako královny, vystoupili z auta a hned bylo ubytování, večeře, vystoupily jsme z lodi, už na nás čekaly bryčky s koňmi, cokoli jsme potřebovaly, vodu, toaletu, kávu, vše splněno ještě než jsme to řekly. Smekám před oběma. Opravdu dokonale sehraní. Zažijete jedenáct neuvěřitelných dní, na které nikdy nezapomenete. Vznikla nové přátelství a naše skupina, jsme ségry a píšeme si, povídáme si, co jsme zažily doma a jsme stále ve spojení a plánujeme dál. Chceme se opět sejít a zažít spolu další hezké dny.

Petra Egypt…nikdy mě nelákal. Faraonova pomsta, Smrt nejen na Nilu a horko k zalknutí. 🤪😉 Na seznamu mých přání prostě neexistoval. Až najednou zavolal. Silně a jasně. Nechtěla jsem, volání probudilo spoustu strachů a kostlivce ve skříni🕷…objala jsem je a řekla ANO. ❤️ A na podzimní rovnodennost začala má transformační cesta s plavbou po Nilu. 🦋 S úctou a pokorou jsem kráčela každý den vstříc dalšímu rozpomenutí. V jemnosti mě tato energeticky silná místa, z nichž ke mně promlouval hlas boha Hora, Isis, Hathor, Hatšepsut, Zdroje…, rozložila na kostičky. Jak nahoře, tak dole. Jak uvnitř, tak vně. Čištění a proměna na všech úrovních byly na denním i nočním pořádku. Odkládání sedmi závojů s Ištar, která mě od počátku provázela… Uvolňování zranění, vzorců a břemen, co už neslouží. Ukončování. Posvátné nic …a nový začátek se teprve skládá…jsem 🌈👑✨💎 Radost, hravost, tanec, zpěv, smích, pláč, bolest, propouštění, synchronicity, manifestace, hojnost a přijímání, otevírání, vedení, důvěra, hluboká staronová přátelství – kdo zná Atlas mraků, rozumí…

Děkuji všem, kteří při mně stáli, sdíleli se mnou radost a podporovali mě v těžkých okamžicích zblízka i zdáli. Děkuji skvělým průvodcům Míla Aine Hlávková, Ashraf El Masry a všem vám, kteří jsme pluli na jedné lodi. Děkuji Egyptu. Děkuji sobě. Děkuji , že mohu. 💚

Dana Úryvek z cesty po Nilu……. dnešní ranní probuzení je doprovázeno lehounkým pohupováním lodi, uvědomuji si jaký mne čeká krásný den. Pomalu vstanu a těším se na další poznání na této úžasné cestě🍀. Cestou na palubu zavoní vůně kávy, za malý okamžik se káva servíruje a já s vděčností vracím úsměv majiteli lodi, který mi kávu s radostí servíruje 🫶. Pozoruji místní děti, jak si užívají nevinnou dětskou hru na pláži Nilu. Ptáci tančí na přídi lodi a já poslouchám jejich úžasný zpěv. Vnímám ranní úsvit a na mé tváři, cítím první paprsky právě vycházejícího sluníčka 🌞, nastavím svoji tvář slunci a cítím nesmírnou vděčnost za první ranní pocity naprosté blaženosti………

VYRAŽTE, ❤️ a nechte se unášet blažeností života, alespoň na pár dnů spolu s hlubokým prožitkem starobylého EGYPTA🧘‍♂️🇪🇬

Soňa Jsem šťastná, že jsem si dopřála cestu do Egypta, o které jsem dlouho snila. Nebudete tomu věřit, ale v místě, kde jsme bydleli měli fenku a já od začátku cítila silné spojení, jakmile jsem ji poprvé pohladila, došlo mi, že je to duše mé dávno zemřelé fenky a moje srdce se naplnilo radostí. Toto neuvěřitelné setkání si budu pamatovat do konce života! Dalším silným prožitkem pro mne bylo léčení zranění s mužem z mládí, v chrámu Kom Ombo. Jsem moc vděčná za laskavé vedení a jemnost, kterou nás Míla opečovávala po celou dobu cesty. Cestu velmi doporučuji, je opravdu posvátná!

Kristýna Chtěla bych moc poděkovat Míle, za krásnou cestu po chrámech Egypta. Ukázalo se mi několik témat, která jsme spolu sdílely a já si uvědomila, jak je důležité neočekávat. Pochopila jsem, která moje část ráda přebírá vedení na mým životem a plete se mi do vztahů a teď už vím, že je v pořádku projevovat emoce, ale né proti lidem, ale pracovat s nimi o samotě a vylévat je z těla ven, aby mě nebolel žaludek. Míla mi pomohla projít několika procesy a jsem jí nesmírně vděčná za její podporu a péči, se kterou se o nás starala. Obdivuji ji, jak nacítila téma a vždy věděla, co má dělat a ani na vteřinu nezaváhala. Cítím velké uvolnění, radost a lehkost v životě. Moc děkuji!

Cena obsahuje

transfer z letiště a zpět na letiště

ubytování ve 4-5 ⭐️ hotelech a v Núbiském hotelu v Asuánu

ubytování na luxusní soukromé lodi s plnou penzí - kapacita 12 osob - 2lůžkové luxusní kajuty s vlastním sociálním zařízením

strava - v hotelech, na lodi nebo místních restauracích - začínáme snídaní 02.03. a končíme snídaní 11.03. v hotelu v Hurghadě

nápoje v rámci all inclusive v hotelu

cestování klimatizovaným mikrobusem a luxusní soukromou lodí

noční cesta lůžkovým vlakem z Luxoru do Káhiry (včetně večeře a snídaně) - dvoulůžkové kupé s umyvadlem, ručníky a zrcadlem

vstupné do všech chrámů včetně pyramid v Gíze

vstupné do Cheopsovy pyramidy

vstupné do svatyní, které jsou pro běžného turistu uzavřeny

skupinové léčení egyptským léčitelem

osobní vhled a léčení egyptským léčitelem

podpora a vedení duchovní průvodkyní - meditace, tanec, sdílení

služby průvodce - vystudovaného egyptologa - výklad historie chrámů v anglickém jazyce

tlumočení z anglického jazyka

Součástí ceny není

zpáteční letenka

pojištění letenky (doporučujeme např. pro nemožnost odletět z důvodu Covid či jiného, které lze dokoupit s letenkou)

vízum - 25 USD - v letadle dostanete formulář k vyplnění a na letišti v Hurghadě zaplatíte

cestovní pojištění

peníze na osobní spotřebu - spropitné, WC (5 egypstkých liber EGP)

spropitné 30 USD pro posádku plavby po Nilu

nápoje - voda, káva apod. v restauracích, na lodi a pro běžné zajištění denního pitného režimu

platnost cestovního pasu minimálně 6 měsíců po návratu do ČR (do 11.09.2023)

vízum - v letadle dostanete formulář k vyplnění a na letišti v Hurghadě zaplatíte 25 USD a dostanete vízum do pasu

Podmínky pro návrat do ČR (nyní nejsou žádné restrikce)