Můj příběh

Míla Hlávková

 Jsem autentická a podporující průvodkyně ke šťastnějšímu životu. Mou srdeční záležitostí je práce s čakrami, které mi prozradí, kde je zdroj vaší nerovnováhy. Umím také odhalit, co o vás říkají planety,  a ukázat vám, jak využít vašich darů. Anebo si chcete se mnou dopřát transformační cestu do Egypta či léčení v pyramidě u mě ve studiu? 

„Vše, co potřebuješ k životu, máš v sobě.“

Míla Aine Hlávková

Jsem narozená v den, kdy byla Venuše ve Vodnáři. Potřebuji volnost a dělat si věci po svém. Užívám si své ženské dary, svou citlivost, jemnost, intuici a laskavost. A to přesto, že jako malá jsem chtěla být kluk, protože mi to přišlo jednodušší. Za citlivost jsem se styděla a schovávala se za akčnost, organizovanost a vůdčí chování.

Mateřství jako cesta k sobě

Velkou proměnu ve mně nastartovaly až moje vlastní děti. Chtěla jsem je pochopit, ušetřit jim ten stres, který jsem zažívala já. Ponořila jsem se do studia astrologie, která mě bavila už od roku 1998. S tím, jak se mi spojovaly věci dohromady a víc jsem chápala sebe i okolí, uvědomila jsem si, že ne vše, co jsem od mala viděla a slyšela, pro mě bylo v pořádku. 

K opravdu hluboké práci na sobě mě zavedla až partnerská krize. Hledala jsem, jak opustit staré nefukční vzorce a emoce z dětství, jak si sebe sama vážit, oceňovat se, přestat se obviňovat za citlivost a začít ji brát jako svou sílu. 

Vzpomněla jsem si na svá milovaná léta baletu, na tanec a vrátila se k pohybu, který mě tolik naplňoval. Zjistila jsem, že právě tanec je jednou z cest sebepoznání a má velké terapeutické účinky. Probouzí v nás ženskost, jemnost, pozornost k tělu a k našim emocím. 

Nakonec jsem v srpnu 2018 opustila zaměstnání a od té doby se naplno věnuji tomu, co mě baví. Zpočátku jsem se věnovala zejména vedení žen otevřít se jemné ženské síle, najít svou podstatu a vnitřní harmonii. Později jsem otevřela své služby, semináře a cesty i mužům. Pracuji s emocemi a s tělem intuitivně , a to nejen individuálně, ale i na kurzech, a základním vodítkem je pro mne energetický systém 7 hlavních čaker. 

Díky práci na sobě jsem se konečně stala ženou, což prospělo nejen mně, ale i našemu manželství. Moc ráda pomůžu najít cestu i vám.

A co mě naplňuje kromě práce? 

Miluju cestování, tu svobodu a volnost, kterou mi dává. Užívám si poznávání jiných kultur a míst, která si mě přitáhnou svou energií. Prožít si tam čištění nebo si dát léčivý záměr má obrovskou sílu. Dovolit si uzdravení, zklidnění a přijet zpět domů neuvěřitelně nabitá, to je pro mě nejlepší dovolená. Zažila jsem  pouť k prameni Gangy v Indii, kde jsem v Himalájích vyslala přání, vést takovéto cesty pro lidi.

A pak mě život zavedl do Egypta a mé přání se vyplnilo – spojila jsem cestování, které vyživuje moji duši s prací, která léčí a dosycuje zase vás…  V Egyptě jsem totiž objevila úžasná léčivá místa, chrámy, které nejsou energii čaker, místa, která léčí tělo i duši. A to jsem si nemohla nechat pro sebe… Od té doby pro vás pořádám transformační cestu ZNOVUZROZENÍ Posvátnou cestu po čakrách Egypta s plavbou po Nilu na luxusní soukromé lodi, která léčí i dosycuje to, co právě potřebujete. Od května 2024 pořádám novou hlubokou cestu SOULQUEST – najdi spojení se svou duší v egyptské poušti. A pak měla vizi, jak léčím klienta ve svém studiu a nad námi je pyramida… A tak se mi splnil další sen dovézt trochu toho Egypta i do Čech a poskytovat Egyptské léčení v pyramidě.

Mé vzdělání a absolvované studium
2024
Kuz Egyptských mystérií II.
2023
Zasvěcení do egyptské léčivé energie Seichem I. a II.
2023 Kuz Egyptských mystérií I.
2021
Zasvěcení do egyptské léčivé energie Ra-Sheeba
2018 – 2019 Kundalini meditace ala Loona
2018 Seminář Kurandera – posvátná sexualita
2018 Loona Dance Academy 2 (studium akreditované MŠMT)
2018 Tanec s vůní
2017 Síla spojení – čarodějka a hrdina v nás
(partnerský seminář)
2017 Taneční medicína
2017 Seminář Kurandera – žena ve své síle
2017 Seminář Kreativní žena
2016 – 2017 Loona Dance Academy (studium akreditované MŠMT)
2016 – 2017 Seminář Mysl a tělo v souladu
2016 Seminář Adam a Eva
2015 Seminář Eva a Lilith
2014 Automatická kresba a channeling
2013 Kurzy Reiki I a Reiki II, Automatická kresba čaker
2010 Kurz práce s kyvadlem a určení geopatogenních zón
2009 4. ročník – Partnerská astrologie
2009 – 2010 3. ročník – Prognostické metody
2008 – 2009 2. ročník – Tranzity planet
2008 – 2009 1. ročník – Znamení horoskopu
1999 – 2005 Bankovní Instutit Vysoká škola
bakalářský obor – Bankovní Management
inženýrský obor – Finance
1988 – 1992 Střední hotelová škola Poděbrady
1980 – 1988 Základní škola Přerov nad Labem