Můj příběh

Míla Hlávková

Jsem autentická a podporující průvodkyně žen ke šťastnějšímu životu. Mou srdeční záležitostí je práce s čakrami, které mi prozradí, kde je zdroj vaší nerovnováhy. Umím také odhalit, co o vás říkají planety,  a ukázat vám, jak využít vašich darů. Anebo si chcete se mnou spíš zatančit? 

„Abychom mohli cítit harmonii, musíme prozkoumat naše já.“

Vendula Velíčková

Jsem narozená v den, kdy byla Venuše ve Vodnáři. Potřebuji volnost a dělat si věci po svém. Užívám si své ženské dary, svou citlivost, jemnost, intuici a laskavost. A to přesto, že jako malá jsem chtěla být kluk, protože mi to přišlo jednodušší. Za citlivost jsem se styděla a schovávala se za akčnost, organizovanost a vůdčí chování.

Mateřství jako cesta k sobě

Velkou proměnu ve mně nastartovaly až moje vlastní děti. Chtěla jsem je pochopit, ušetřit jim ten stres, který jsem zažívala já. Ponořila jsem se do studia astrologie, která mě bavila už od roku 1998. S tím, jak se mi spojovaly věci dohromady a víc jsem chápala sebe i okolí, uvědomila jsem si, že ne vše, co jsem od mala viděla a slyšela, pro mě bylo v pořádku. 

K opravdu hluboké práci na sobě mě zavedla až partnerská krize. Hledala jsem, jak opustit staré nefukční vzorce a emoce z dětství, jak si sebe sama vážit, oceňovat se, přestat se obviňovat za citlivost a začít ji brát jako svou sílu. 

Vzpomněla jsem si na svá milovaná léta baletu, na tanec a vrátila se k pohybu, který mě tolik naplňoval. Zjistila jsem, že právě tanec je jednou z cest sebepoznání a má velké terapeutické účinky. Probouzí v nás ženskost, jemnost, pozornost k tělu a k našim emocím. 

Nakonec jsem v srpnu 2018 opustila zaměstnání a od té doby se naplno věnuji tomu, co mě baví. Pomáhám ženám otevřít se jemné ženské síle, najít svou podstatu a vnitřní harmonii. Vnímám i čakry a ráda s nimi pracuju, nejen individuálně, ale i na kurzech. 

Díky práci na sobě jsem se konečně stala ženou, což prospělo nejen mně, ale i našemu manželství. Moc ráda pomůžu najít cestu i vám.

A co mě naplňuje kromě práce? 

Miluju cestování, tu svobodu a volnost, kterou mi dává. Užívám si poznávání jiných kultur a míst, která si mě přitáhnou svou energií. Prožít si tam čištění nebo si dát léčivý záměr má obrovskou sílu. Dovolit si uzdravení, zklidnění a přijet zpět domů neuvěřitelně nabitá, to je pro mě nejlepší dovolená. Zažila jsem  pouť k prameni Gangy v Indii. V Egyptě jsem objevila úžasná léčivá místa v chrámech, která mě natolik okouzlila, že pro vás připravuji Posvátnou cestu po čakrách Egypta s plavbou po Nilu na luxusní soukromé lodi. Je to transformační léčivá cesta ZNOVUZROZENÍ a ženy na ní rozvétají jako růže. Více si o cestě přečtěte zde.

Mé vzdělání a absolvované studium
2018 – 2019 Kundalini meditace ala Loona
2018 Seminář Kurandera – posvátná sexualita
2018 Loona Dance Academy 2 (studium akreditované MŠMT)
2018 Tanec s vůní
2017 Síla spojení – čarodějka a hrdina v nás
(partnerský seminář)
2017 Taneční medicína
2017 Seminář Kurandera – žena ve své síle
2017 Seminář Kreativní žena
2016 – 2017 Loona Dance Academy (studium akreditované MŠMT)
2016 – 2017 Seminář Mysl a tělo v souladu
2016 Seminář Adam a Eva
2015 Seminář Eva a Lilith
2014 Automatická kresba a channeling
2013 Kurzy Reiki I a Reiki II, Automatická kresba čaker
2010 Kurz práce s kyvadlem a určení geopatogenních zón
2009 4. ročník – Partnerská astrologie
2009 – 2010 3. ročník – Prognostické metody
2008 – 2009 2. ročník – Tranzity planet
2008 – 2009 1. ročník – Znamení horoskopu
1999 – 2005 Bankovní Instutit Vysoká škola
bakalářský obor – Bankovní Management
inženýrský obor – Finance
1988 – 1992 Střední hotelová škola Poděbrady
1980 – 1988 Základní škola Přerov nad Labem