Rituály

 

V dřívější dobách byly rituály běžnou součástí života. Zpravidla se jednalo o přechodové rituály, kdy jsme vědomě opouštěli jednu etapu života a vědomě vstupovali do další. 

Přerod z dětí do dospělých, z dívky v ženu a později v matku, partnerské sliby. Dnes to může být změna zaměstnání, podnikání, opuštění starých vzorců chování. Rituály potřebujeme, abychom v sobě ukončili, co nám už neslouží, a otevřeli se nové roli, novým energiím. Jinak jsme někde na půl cesty, nespokojené, neukotvené. 

Jestli máš pocit, že tě něco takového volá právě teď, dej mi vědět. Poskytnu ti bezpečný prostor, kde se budeš moci otevřít, opustit staré a přijmout do svého života něco nového. 

Objednej si Rituál jako dárek pro sebe či své milované. Do poznámky v objednávce napiš „dárek a jméno komu ho chceš dát“ a já ti zašlu dárkový kupón emailem.

Napojím se na vyšší vedení a nechám se jím vést. S pokorou a láskou. Každý rituál je jiný, možná si zatančíš, možná použijeme imaginaci nebo vizualizaci, mantry nebo metodu ho’oponopono. Můžeme požádat o podporu tvou rodovou linii, pokud to tak budeš cítit. 

Rituály jsou silné, i když trvají třeba jen hodinu nebo dvě. Dej si čas na integraci, odpočívej a nech svoje vědomí, ať přijme všechno nové, co společně otevřeme. Kdyby se ti objevilo cokoliv, s čím si nebudeš vědět rady, dej mi vědět. Rituály dělám skupinové i pro jednotlivce. 

Jaké rituály se mnou můžeš zažít?

Osobní rituály,

 

kde spolu budeme jen my dvě, můžou řešit tvoje vztahy, problémy s otěhotněním, přechod do nové role, do nové fáze života, ale klidně i to, co ti drhne v podnikání (třeba přijímání hojnosti). Pokud nemáš jasný záměr tvého osobního rituálu, určitě vyplyne za našeho rozhovoru.

Probíhají v mém Studiu Aine v Čelákovicích. 

Pokud je to pro tebe moc daleko, nabízím alternativu v podobě online setkání, kde budeme pracovat hlavně přes vizualizace. 

CENA: 3330,- Kč/2 hod.

Rezervuj si svůj termín

V kalendáři vyber termín a čas a poté pokračuj na objednávku. Platba je možná kartou nebo převodem.

ritualy

Rituál Menarche – rituál přijetí první menstruace

Posvátný rituál k uctění, oslavě a přijetí své ženskosti a ženské síly. Provádím ženy tímto rituálem, aby mohly naplno využít potenciál svého ženství.

Mnohdy máme s první menstruací spojené nepříjemné zážitky či reakce okolí, aniž bychom si to uvědomovaly. Tato vzpomínka se uloží do buněk paměti těla a může pak ovlivňovat řadu ženských témat, jako je:

Problém s otěhotněním

Přijetí sebe sama jako ženy

Zdravotní problémy ženských orgánů a z toho plynoucí psychické nepohoda

Nespokojenost v partnerských vztazích

Rituálem provádím dospělé ženy ve skupině cca. 10 žen. Všechny máme společná témata a prožíváme podobné příběhy a síla skupiny je nesmírně podpůrná. Vracíme se zpět do let první menstruace a měníme přesvědčení či negativní vzpomínky za přirozené přijetí a tím dostáváme možnost změnit i v současnosti vnímání a prožívání svého ženství.

Máš-li zájem o skupinový rituál Menarche, napiš mi na mila.hlavkova@seznam.cz.

Co ti rituál může přinést?

uvolnění bloků pro přirozené otěhotnění

přijetí menstruace a cykličnosti

zmírnění bolestivé menstruace

úpravu nepravidelnosti menstruace

uvědomění si své ženské síly

zvýšení sebe-vědomí a sebe-lásky

léčení ženské rodové linie

CENA: 1.888 Kč / 4 hod

Rituál je posvátným procesem a může být tím, co Tě nastartuje na cestu ženy, na cestu sama k sobě, když si to dovolíš.

V rámci prožitkových seminářů procházíme rituálem Přijetí stínu Lilith.

Na cestě k sebelásce potřebujeme poznat a přijmout i své stinné stránky. Možná jsou to právě ty vlastnosti, které nemáš ráda na své mámě, ale jsou i v tobě. Podívej se na ně, poznej je a přestaň si je vyčítat. 

Díky rituálu si konečně budeš moci říct: Mám se ráda, i když…

Míša M. Menarche byl pro mě rituálem návratu osobní síly a vědomí sama sebe. Člověk při něm i omládne,nalezne vnitřní klid i ženskou jiskru.
Děkuji.