🌕♊️ ÚPLNĚK v blížencích 27.11. 2023 v 10:16 ♊️🌕
Působení úplňku je citelné od 27.11. od 01:40 do 29.11. do 07:53.
Slunce se nachází ve znamení střelce, zatímco luna v protilehlém znamení blíženců.
Slunce ve střelci je duchovním průvodcem vašeho záměru, kam chcete v životě směřovat.
Luna v blížencích je neposedná všudybylka lačnící po komunikaci a informacích, vyhledávajíce společnost. Ráda je v pohybu, cestuje a setkává se s lidmi.
Ostatně cestování je společným jmenovatelem slunce ve střelci milujíce spíše cestování do daleka, kdežto luna v blížencích má raději kratší vzdálenosti. Kdyby se měli spolu potkat, tak by to vypadalo tak, že slunce by si dalo spicha s lunou na letišti na kafíčku, a pak by cestovalo dále…😅
Máme za sebou hutné období štíra, které nám umožnilo, jako každý rok, ponořit se do hlubin a odpustit a propustit z našeho života vše, co nás zatěžovalo.
Období střelce, které započalo 22.11., nám umožňuje zamířit svůj šíp, svůj záměr, směrem k duchovnímu růstu. Podívat se na svůj život s nadhledem a uvědomit si svůj hvězdný potenciál.
Transformace lidstva stále probíhá a věřte, že i když třeba procházíte nelehkým obdobím, má to svůj důvod – je to součástí božího plánu. S plutem ve vodnáři přichází pro lidstvo možnost osvobodit se a znovu si uvědomit jedinečnou esenci své duše, tvořit svůj život s lehkostí a v lásce bez podmínek, a přitom dodržovat vesmírné zákony, které jsou stejné pro všechny živé bytosti.
💫 💫 💫JAK VYUŽÍT ENERGII ÚPLŇKU? 💫 💫 💫 UVOLNI SE A PODÍVEJ SE NA SVŮJ ŽIVOT Z NADHLEDU💫 💫 💫
Pojďme se zastavit, nadechnout a vydechnout a uvolnit se…
Pustit ten tlak zvenčí a tlak, který sami vyvíjíme na sebe, pomocí dechu….
Představte si, že vaše tělo je nádoba, kterou dokážete dechem pročistit, uvolnit a vyladit do pohody…
Nadechujte se nosem a vydechujte ústy…
NADECHUJTE pocit klidu, bezpečí, jistoty, radosti, lásky, hojnosti, pohody… doplňte si sem sami to, co vám chybí
VYDECHUJTE to, co vám vytváří nepohodu, můžou to být různé strachy z toho, co bude, nejistota, smutek, lítost, vztek… i tady si doplňte to svoje…
Poté se podívejte na svůj život z nadhledu, jako byste se díval/a na film a uvědomte si, zda chcete takto žít či toužíte po změně…to prozatím stačí…uvědoměním vše začíná… Až poté přichází rozhodnutí ke změně…
Vše se dá ale změnit, když se pro to rozhodneme….🙏
Protože MÁME VOLBU – můžeme si vybírat to, kde žijeme, s kým se setkáváme, čemu věnujeme pozornost…. to vše a spoustu dalšího nás ovlivňuje a utváří náš život, naši ne-spokojenost.
ROZHOUPEJ SE KE ZMĚNĚ…🤩 a pokud potřebujete při své transformaci vedení, jsem tu pro vás..😃
Krásný úplněk přeji všem…😉
S láskou
Míla Aine Hlávková – astroložka a průvodkyně k vnitřní harmonii