Partnerský horoskop

Vztahy pod taktovkou planet

Ženy jsou z Venuše a muži z Marsu. 

Tak takhle jednoduché to není. Ale pravda je, že znalost působení 2 osobních horoskopů na sebe vám pomůže na vztahu pracovat a mnohem víc si ho užít.

Objednej si Vztahy pod taktovkou planet jako dárek pro sebe či své milované. Do poznámky v objednávce napiš „dárek a jméno komu ho chceš dát“ a já ti zašlu dárkový kupón emailem.

Co přesně získáš rozborem partnerského horoskopu?

UVĚDOMÍŠ SI

Klíčová témata vztahu – proč jste spolu, co se máte jeden od druhého naučit.

Zrcadlení ve vztahu – proč se ke mně partner chová tak, že to ve mně spouští to či ono, co si mám uvědomit a na co se zaměřit, aby vztah získal lepší kvalitu.

Jak Tě vnímá partner ze svého úhlu pohledu a jak vnímáš Ty jeho – vzájemnost vztahu.

DOPORUČÍM

Konkrétní kroky v oblastech, kde nejvíce narážíte jeden na druhého, kde je zároveň největší potenciál růstu.

Partnerské horoskopy lze využít rovněž k pochopení vztahu rodič-dítě a sourozenci, ale i ve firemním prostředí např. pro vztah nadřízený-podřízený, kolegové apod.

CENA: 3.000 Kč / 2 hod

Rezervuj si svůj termín

V kalendáři vyber termín a čas a poté pokračuj na objednávku. Platba je možná kartou nebo převodem.

Ke každé konzultaci dostaneš ZDARMA NAHRÁVKU KONZULTACE ve formátu mp3 – kdykoliv si můžeš poslechnout rozbor znovu.

Jitka Č. Ráda bych se podělila o své zkušenosti z ONLINE setkání s Mílou a jí sestaveného partnerského a osobního horoskopu. Bylo to velmi přínosné, v přátelské atmosféře, nabité informacemi, které jsem podvědomě tušila, ale tady byly jasně vytažené na světlo a mohly doplnit skládačku mého osobního příběhu, dát odpovědi na otázky a pochybnosti, které se mi honily hlavou. Pokud jste jako já na cestě a hledáte, jak žít jinak a lépe v souladu se svou vnitřní podstatou, mohu vřele doporučit.
S vděčností.
Jitka