Astrologicky nám dává rok 2021 možnost nalézt svobodu. Hovoří se o zlatém věku vodnáře. Skrze svobodomyslné znamení vodnáře, do kterého vstoupily již v prosinci pomalé planety Jupiter a Saturn, od včerejška i Slunce a nějakou dobu se v něm nachází i Merkur, dostáváme možnost nalézt svobodu ve svém životě. Co to znamená? Téma svobody a možnosti volby se stále více ozývá ze všech stran. Lidé se probouzejí jakoby ze špatného snu, který však přinesl velké uvědomění, že skrze strach se dál už manipulovat nenecháme. Nějakou dobu jsme poslouchali a dodržovali omezení, protože jsme měli důvěru v odborníky. Ale najednou se prapodivně mění omezení a přestává vše dávat smysl, a my si začínáme uvědomovat, že jde o jakousi vyšší hru. Co za tím tedy vlastně je? Můžeme se domnívat, zda je to snaha o snížení populace, zejména té vrstvy, která nejvíce zatěžuje rozpočet… Je mi z toho smutno… s respektem a úctou k těm, kteří díky tomu odešli z tohoto světa. Co tedy můžeme dělat my obyčejní lidé? Jak se vyrovnat s touto situací? POTŘEBUJEME MÍT MOŽNOST VOLBY. Každý dospělý jedinec je zodpovědný za své chování a má mít také možnost volby. Někdy potřebujeme zažít i těžké životní zkoušky, abychom si díky nim uvědomili, že příště to potřebujeme jinak. Jak říkám s oblibou – ZKUŠENOST JE NEJLEPŠÍ UČITEL. Když jsem před rokem četla knihu Jakuba Trpiše se stejným názvem Volba, tak mi mnohdy běhal mráz po zádech, ale teď se děje právě to, co kniha popisuje.

Já jsem si zvolila vědomý život. Doporučuji všem začít vnímat každý okamžik svého života s plnou pozorností. Vypnout autopilota, otevřít oči, nastražit uší a vnímat, co se kolem nás děje, jaký z toho máme pocit v těle, zda se nám to líbí či ne, a pak se rozhodovat sami za sebe. Čím více jsme v bdělém vědomém stavu, jsme probuzení a najednou slyšíme vyznam slov a můžeme na to vědomě reagovat. Postupným odkrýváním a opouštěním vlastních omezení, jako je posuzovaní, hodnocení a kritizování, pak budeme více a více vnímat sami sebe, své srdce, až v sobě probudíme v sobě lásku a soucit, protože v tom je ta největší síla všech lidí. Chovat se s respektem k ostatním a sami k sobě, umět se radovat z maličkostí, ctít přírodu a vesmírné zákony, s pokorou a vděčností k samotnému životu!

V jaké životní oblasti budete v roce 2021 vnímat nejvíce potřebu svobody právě vy? To záleží na tom, kde ve vašem osobním horoskopu leží znamení vodnáře. Chcete-li se dozvědět více? S radostí vás zvu na konzultaci vašeho osobního horoskopu.

S láskou

Míla Aine Hlávková