Služby

Jsi nespokojená sama se sebou? Jsi sama nebo žiješ v nenaplněném vztahu s mužem? Hledáš smysl života?

Chceš to změnit? Rozhodni se právě teď! Udělej to pro sebe! Život je dar a ne boj, jak se mnohdy říká. Nastartuj v sobě chuť užít si svůj život, prožívat radost, lásku a žít s lehkostí.

Jsem připravena Ti podat pomocnou ruku a být Tvou průvodkyní na cestě k sobě, ke Tvé podstatě, vnitřní síle, ženskosti a lásce.

Můžeš si vybrat cestu pro jednotlivce nebo ve skupině. Každá má své výhody a je na tobě, co je Ti příjemnější.

PRO JEDNOTLIVCE A PÁRY

Individuální konzultace – hledání Tvého potenciálu, oblasti osobního růstu, darů a smyslu života či potenciálu vztahu pomocí astrologické konzultace. ONLINE i osobně.

Individuální terapie – speciální čas pro hledání Tebe…, kdy budeš s důvěrou sdílet to, co Tě trápí. Budeme pracovat s emocemi, převzatými vzorci z výchovy, zraněním duše či závislostmi. Půjdeme krok po kroku ve Tvém tempu… Této terapii předchází astrologická konzultace. ONLINE i osobně.

PRO SKUPINY

Astrodance – intuitivní tanec s prvky astrologie, který pročistí Tvé tělo od bloků a překážek a načerpá do Tvého života energii dle tématu a astrologického znamení. Tančíme ve Studiu Aine v Čelákovicích nebo v Brně ve Studiu Slunce nebo. ONLINE na ZOOMu v den novoluní a úplňku či jiného astrologicky významného dne.

Semináře pro ženy – zaměření na klíčová témata, která prožívá každá žena. Pravidelně vypisuji semináře půldenní, celodenní a víkendové. Semináře se konají v mém Studiu Aine v Čelákovicích nebo Brně ve Studiu Slunce. Aktuální semináře najdeš v Kalendáři akcí.

Loona Dance – taneční koncept ženské cykličnosti, který léčí zdravotní problémy ženských orgánů a vrací nás zpět ke své ženské přirozenosti. Tančíme ve Studiu Aine v Čelákovicích nebo v Brně ve Studiu Slunce.

Čakrový cyklus – tělo jako barometr zdraví – transformační cesta čištění bloků těla a mysli.

Meditace – způsob jak pracovat na sobě a pročišťovat bloky a mentální nastavení.

Rituály – přechodové rituály pro ženy.