Semináře

Specializuji na prožitkové semináře pro ženy. Změnu, kterou jsem sama zažila nabízím dalším ženám, které touží být štastné ve svém těle a v souladu sami se sebou, se svým ženstvím. Práce na sobě je to nejcennější a výsledkem je vnitřní spokojenost. Proměna je viditelná ve vztahu k sobě, ale hlavně také ve vztazích se svými nejbližšími, s muži i ženami. Vztahy nám dělají úžasnou službu – zrcadlí nám to, na čem bychom měli zapracovat…

Aktuální semináře najdete v Kalendáři akcí.

Čakrový cyklus na rok 2020 – vypsala jsem termíny tohoto oblíbeného konceptu, který pomohl již mnohá ženám na cestě k sobě.

Jedná se o 7 setkání – jsou to prožitkové seminář pro ženy na téma jednotlivých čaker, kde skrze hlubokou vedenou meditaci, dech a tanec uvolňujeme bloky. Vzhledem k délce semináře jsem zvolila víkendové termíny, a to od 14 do 18 hod (většinou v sobotu). Již brzy přidám termíny do Kalendáře akcí, abyste se mohly přihlásit.

Pokud byste chtěli darovat čakrový cyklus sobě či své ženě k Vánocům, napiště mi , ráda vám připravím dárový certifikát.

© 2020 Míla Hlávková . Powered by WordPress. Theme by Viva Themes.