Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Úplňkový Loona Dance – dotkni se své ženské duše za úplňku v kozorohu

5 července, 2020 @ 18:00 - 20:30

Na vlně úplňku v kozorohu se skrze tanec spojíme se 4 archetypy žen, které se v nás třídají každý měsíc v rámci našeho cyklu…🌺, abychom je lépe poznaly a mohly využívat jejich dary pro své každodenní bytí…🌹 Lekci zakončíme meditací…😇

Luna bude v zemském znamení kozoroha, který je tzv. držákem v horoskopu a nakládá si na svá záda mnohdy více, než je třeba, a proto jsou právě kosti, klouby a kolena nejčastějším zdravotním problémem tohoto znamení. My zaměříme naši pozornost na odevzdání přílišné náročnosti a pomyslného batohu starostí z našich zad a protančíme se do lehkosti a radosti.  S ubývajícím měsícem, který bude následovat, necháme svůj záměr, nechť se zhmotní…🌝🙏

Loona Dance je taneční koncept, který zapojuje v tanci naši pánev a zároveň je uzemňující – pohyby vychází z břišních a afrických tanců. Právě propojení energie pánve se Zemí je pro ženy velmi důležité. V pánvi je ukryta naše ženská energie a Země je naší podporou. Loona Dance je zároveň i léčivý, léčí ženská zranění i neplodnost a nemoci orgánů v oblasti pánve.

Když se ženy spojí v kruhu, vzniká nádherná a silná energie a vzájemná podpora…🌹.

Přijďte si načerpat energii tancem…💃

Při tanci jsi jen ty a tvoje tělo, nemusíš myslet, nemusíš vůbec nic… JEN SI DOVOL CÍTIT A BÝT JEN PRO SEBE..💃❤

Pro naše taneční pohodlí je náš ženský kruh pro max. 12 žen…🌹, a proto si své místo rezervuj vyplněním přihlášky na https://www.milahlavkova.cz/prihlasky-na-seminare/.

Na sebe si oblékni pohodlnou sukni či šaty na tanec…👗

Cena lekce je 300,- Kč s platbou předem dle instrukcí v přihlášce nebo 350,- Kč hotově na místě (přihlášení předem je nutné).

Moc se na vás těším…🙋

Míla

Podrobnosti

Datum:
5 července, 2020
Čas:
18:00 - 20:30

Místo konání

zahrada Studia Aine
Jaselská 1837/25
Čelákovice, 250 88
+ Google Mapa