Čakrový cyklus – tělo jako barometr zdraví

Ucelený cyklus 7 transformačních seminářů pro ženy dělám již třetím rokem a prošly jím desítky žen, kterým se zlepšil život.

Pracuji se systémem 7 hlavních čaker, které jsou umístěny na těle tak, jak vidíš na obrázku. Každá čakra pokrývá určitou část těla. Tělo je velmi moudré a skrze nemoci nás upozorňuje nás na oblast na těle, která vyžaduje Tvoji pozornost. a Ty si můžeš sama uvědomit, která Tvoje část těla, resp. čakra, vyžaduje Tvou péči a pozornost.

Vliv jednotlivých čaker na zdraví najdeš zde.

Každé čakře se věnujeme zvlášť – 1 čakra za měsíc, abychom si daly čas na vstřebání změn.

Jak seminář probíhá?

Nejprve Ti vysvětlím témata dané čakry – co ovlivňuje, jak se projevuje v životě, když je harmonická či blokovaná a jak čakru podpořit. Poté Tě povedu prostřednictvím meditace a pohybu k pročištění čakry. Půjdeme do hloubky a přitom s laskavostí a jemností k sobě. Pracujeme s emocemi.

Jak dlouho seminář trvá a kde se koná?

Seminář trvá 4 hodiny a koná se vždy víkendu prozatím na 2 místech. V Čelákovicích v mém Studiu Aine  a v Brně ve Studiu Slunce.

Mám absolvovat celý cyklus? To je nejčastější otázka, kterou mi ženy dávají. Odpovídám, že mi to dává smysl, ale konečné rozhodnutí je vždy na Tobě.

Za klíčovou považuji seminář 1.čakry, která je základem pro život – sídlí zde důvěra k životu a pocit bezpečí. Je-li 1.čakra blokovaná, máš různé strachy a zároveň neproudí dostatek energie do dalších čaker, což ovlivňuje celé Tvé tělo a celkové prožívání života.

Mohu se přidat ke stávající skupině již probíhajícího cyklu a začít třeba od 3. čakry?

Ano. Sama uvidíš, jak budeš vnímat změny a chuť pokračovat dále.

Aktuální vypsané termíny čakrových seminářů najdeš v Kalendáři akcí.

Zkušenost Lenky, 36 let, která absolvovala celý čakrový cyklus:

V rámci navštěvování hodin Loona dance jsem prošla cestou čištění a harmonizace čaker. Čakru po čakře, návštěvu po návštěvě, jsem víc a víc prohlubovala cestu ke svému vnitřnímu já, v tom „venkovním světě“ mi to pomohlo v tom, že jsem se přestala bát říkat věci tak, jak je cítím, odstranila jsem ze svého života lidi, kteří mi ať již vědomě či nevědomě ubližovali a začala jsem si konečně! a vlastně poprvé v životě vážit sama sebe, mít se ráda a věřit si! Cyklus čaker chci projít znovu, protože v něm vidím obrovský smysl a je to jediná „práce“ v mém životě, která mi přinesla to největší ohodnocení – lásku k sobě samé, zbavení strachu a minimalizování negativ! Rozhodně Milušku a návštěvu jejích seminářů doporučuji a těším se, že se s vámi u ní setkám a protančíme se k ženě v nás! S láskou Lenka