Individuální péče

 

Elixír života pro duši

Jsi nespokojená sama se sebou? Jsi sama nebo žiješ v nenaplněném vztahu s mužem? Upadáš do letargie, deprese? Hledáš smysl života?

Chceš to změnit? Rozhodni se právě teď! Udělej to pro sebe! Život je dar a ne boj, jak se mnohdy říká. Nastartuj v sobě chuť užít si svůj život, prožívat radost, lásku a žít s lehkostí.

Jsem připravena ti podat pomocnou ruku a být tvou průvodkyní na cestě k sobě, ke tvé podstatě, vnitřní síle, ženskosti a lásce.

Na začátku ti pomůže Hvězdná mapa tvého potenciálu, protože potřebujeme vnímat souvislosti a zanalyzovat, co v tobě dřímá. Pak už budeme pracovat s emocemi a čakrami. 

„Každý září jako měsíc, jako hvězdy, jako slunce. Každý září. Přidej se.“ — John Lennon

Objednej si Elixír života pro duši jako dárek pro sebe či své milované. Do poznámky v objednávce napiš „dárek a jméno komu ho chceš dát“ a já ti zašlu dárkový kupón emailem.

Možná už dlouho cítíš, že tvůj život ztratil jiskru. Děti už tě tolik nepotřebují a ty zjišťuješ, jak moc jsi vlastně nespokojená. S prací, ve vztahu, s volným časem, se vším tím, co musíš doma dělat, a i sama se sebou. Dost možná si neseš i nějaké vzorce z rodiny, kde i tvoje matka byla spíš v mužské energii, víc Mars než Venuše. Tvoje vnitřní žena je zraněná, protože je bezpečnější se uzavřít. Ovládá tě energie Lilith, která je agresivní, tvrdá, bojovná. Je to ale spíš strach, než síla. 

Možná máš v sobě smutek, vzdor, lítost, vztek. Projev ho! 

Potřebuješ si emoce prožít, aby mohly odejít. 

Nedrž to v sobě. Můžeš to dát ven, povzbudím tě, aby ses nebála. 

 Síla léčení, které tu nabízím, je v prožitku. Budeme pracovat s emocemi, převzatými vzorci z výchovy, zraněním duše či závislostmi. Krok po kroku, aby ses vždycky cítila v bezpečí. Půjdeme i přes čakry a zjistíme, kde je problém, kde cítíš bolest, tlak, a podle toho se zaměříme na klíčová témata. Během terapie můžeš klidně vypustit všechno, co tě trápí. Odhodit masky, být sama sebou a vnímat ne očima, ale srdcem.

Celá terapie probíhá laskavým a jemným přístupem.

Co Ti Elixír života pro duši přinese?

naučíš se mluvit o svých pocitech

naučíš se být pozorovatel svého života, být nestranná

naučíš se nebrat si věci tak osobně a jednat v klidu, ne v emocích

zjistíš, co opravdu chceš

získáš nový pohled na situace, které ti přijdou složité

naučíš se je řešit jiným způsobem

objevíš svou ženskost, zjistíš, že můžeš být jemná a zranitelná, ale přesto silná

CENA: 2.500 Kč / 1,5-2 hod

Je úžasné si to všechno dovolit. Elixír života pro duši je tu pro tebe. Každým krokem, každým douškem se dostáváš blíž ke své vnitřní harmonii. 

Rezervuj si svůj termín

V kalendáři vyber termín a čas a poté pokračuj na objednávku. Platba je možná kartou nebo převodem.

Poznámka:

Tato služba není vhodná pro ženy, které berou antidepresiva a hormonální antikoncepci.