Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Meditace pro zklidnění mysli

16 září, 2020 @ 19:00 - 20:00

Naši mysl ovlivňují informace zvenku. Titulky v novinách, informace o situacích, co se právě děje. To pak roztáčí kolo doměnek, strachů a nejistot z toho, co bude.

Toužíš zklidnit své myšlenky, dát důvěru svému životu, opustit strachy a nejistotu? Být ve své síle, vnitřním klidu a nenechat se vtáhnout do rozehraných her?

Meditací se dostáváš do svého vnitřního světa, do moudrosti svého těla a dáváš tak důležitost vlastním pocitům. Stáváš se tak samostatnou a nezávislou bytostí na okolním světě. Ty sám/a jsi tvůrcem svého života! Nikdo jiný jej nemůže ovládat.

Po skončení meditace ucítíš klid a uvolnění a získáš vlastní sebejistotu.

Zaměrem meditací je zmírnit či úplně se zbavit stresu, napětí, strachů, nejistoty či pocitu, že život je boj.

Neumíš si sám/a sednout a meditovat ? To nevadí, já taky ne. Mám ráda vedenou meditaci a tu ti nabízím. Je to meditace, kdy jsi veden/á slovem. Odehrává se příběh, který si prožiješ díky své vlastní představivosti.

Meditace budou na různá témata a jejich záměrem je VÁM LIDEM přinést do života radost, snadnost, lehkost, uvolnění a žít život podle sebe.

Pravidlenou meditací dochází ke zlepšení v oblasti zdraví, vztahů, sebe-jistoty, sebe-vědomí, financí, komunikace a k celkové pozitivní změně vnímání života.

Na sebe si vezmi pohodlné oblečení, ženám doporučuji sukni či šaty.

Pro naše pohodlí nás bude max. 12 a na meditaci je třeba se předem přihlásit na https://www.milahlavkova.cz/prihlasky-na-seminare/.

Cena je 200,- Kč při platbě předem (pokyny k platbě obdržíš emailem po přihlášení) nebo 250,- Kč hotově na místě (přihlášení předem je nutné).

Příchod do studia od 18,45 hod.

Moc se těším!

Míla 

Podrobnosti

Datum:
16 září, 2020
Čas:
19:00 - 20:00

Místo konání

zahrada Studia Aine
Jaselská 1837/25
Čelákovice, 250 88
+ Google Mapa