Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ONLINE Meditace pro zklidnění mysli

30 září, 2020 @ 19:00 - 19:40

Toužíš zklidnit své myšlenky, dát důvěru svému životu, opustit strachy a nejistotu? Být ve své síle, vnitřním klidu a nenechat se vtáhnout do rozehraných her?

Naši mysl ovlivňují informace zvenku. Titulky v novinách, informace o situacích, co se právě děje. To pak roztáčí kolo doměnek, strachů a nejistot z toho, co bude.

Meditací se dostáváš do svého vnitřního světa, do moudrosti svého těla a dáváš tak důležitost vlastním pocitům. Stáváš se tak samostatnou a nezávislou bytostí na okolním světě. Ty sám/a jsi tvůrcem svého života! Nikdo jiný jej nemůže ovládat.

Po skončení meditace ucítíš klid a uvolnění a získáš vlastní sebejistotu.

Neumíš si sám/a sednout a meditovat ? To nevadí, já taky ne. Mám ráda vedenou meditaci a tu ti nabízím. Je to meditace, kdy jsi veden/á slovem. Odehrává se příběh, který si prožiješ díky své vlastní představivosti.

Meditace budou na různá témata a jejich záměrem je VÁM LIDEM přinést do života radost, snadnost, lehkost, uvolnění a žít život podle sebe.

Pravidlenou meditací dochází ke zlepšení v oblasti zdraví, vztahů, sebe-jistoty, sebe-vědomí, financí, komunikace a k celkové pozitivní změně vnímání života.

Meditace bude formou ONLINE živého spojení v aplikaci Zoom na platformě Google. Cena za energetickou výměnu je 200,- Kč.

Jak to bude fungovat a co je třeba udělat?

  1. Přihlásit se: Přihlášku na konkrétní datum najdeš na https://www.milahlavkova.cz/prihlasky-na-seminare/. Po jejím vyplnění Ti přijde email s platebními údaji. Tento email je automatická odpověď pro všechny semináře a je DŮLEŽITÉ provést platbu časově tak, aby byla částka připsána na účet nejpozději v den konání online meditace.
  2. Zaplatit: Po zaplacení, tedy po připsání částky na účet, Ti pošlu link, přes který se připojíš do meditační místnosti.
  3. Stáhnout aplikaci Zoom: Je třeba si stáhnout ZDARMA aplikaci Zoom na Google Play. V aplikaci ZOOM vytvořím meditační místnost, odkud budu vést online meditaci.
  4. Připojit se k meditaci: Od 19 hod. bude otevřena meditační místnost a kliknutím na link, který obdržíš po zaplacení, se tam připojíš.
  5. Doba trvání: 40 minut. Meditační místnost bude otevřená od 19,00 do 19,40.

Můžeme se připojit v podstatě ze všech koutů světa a vytvořit tak virtuální prostor pro vyladění svých životů.

Moc se těším!

Míla Aine

Podrobnosti

Datum:
30 září, 2020
Čas:
19:00 - 19:40