Čekáte, že vás někdo zachrání, ochrání a spasí? Možná tomu ještě věříte, ale to se nestane! Postarat se o svůj život, o své emoce a prožívání můžete jen vy sami. Naštěstí. A víte proč? Protože spasitel, zachránce, terapeut či psycholog, na kterého se pověsíte, že jedině on vás může zachránit je nemožné. Může vám ukázat cestu, pomoci vám uvidět jiný úhel pohledu na váš život, ale rozhodnutí, že chcete udělat ve svém životě změnu, je JEN NA VÁS!

Pamatuji si dobu, kdy jsem intenzivně chodila na terapie, odbloky či semináře a chtěla jsem, aby mě prostě zbavili toho, co už nechci ve svém životě mít. Bolesti z dětství, mraky nevydařených vztahů, odmítání svého těla… Nic z toho se nestalo, dokud jsem se nerozhodla, že to přijmu, že je to moji součástí a rozhodla se mít některé věci ve svém životě jinak. Byly to zkušenosti mé duše. Proč jsem tím musela projít? Kdo ví, prostě jsem to asi takhle potřebovala, aby přišel moment a já řekla dost! Stačilo.

I když jsem začínala s astrologií a semináři, chtěla jsem všechny zachránit. Pak jsem byla akorát unavená a druhý den jsem musela odpočívat, abych nabrala energii na další a další a další seminář. Stačilo, nejsem Matka Tereza. Je třeba převzít odpovědnost každý sám za sebe. Miluju lidi a tak semináře dělám dál, tedy pokud to okolnosti dovolí, ale mám rozdělenou odpovědnost. Držím prostor, provedu ženy tématem a nabídnu pomoc. Je ale na každé z nich, aby si řekly, že ve svém procesu pomoc chtějí. Ono totiž to pomáhání je takový skrytý způsob manipulace. Je to určitá důležitost, která akorát posiluje ego, prototože máte pocit, že jste děsně potřebná.

Tento rok je o ukončování nefunčního v našem životě. Do konce roku zbýva ještě víc jak měsíc. Tak co vás ve vašich životěch brzdí? Bolí vás záda? Co už nechcete táhnout v tom svém pomyslném batohu na zádech. Prostě si dovolte to vyndat a rozhodnout se pro změnu. Pro sebe, ne pro partnera, ne pro děti, ale pro sebe. To totiž funguje nejlíp!

Budete-li chtít náhled či průvodce, jsem tu pro vás. S pokorou a respektem k vašemu životu.

S láskou

Míla Aine