Když jsem v dubnu 2006 porodila svého syna, moc jsem si přála poznat, jakého človíčka jsem si z porodnice přinesla. Toužila jsem vědět, jak ho vychovávat s ohledem k jeho potřebám, emocím a celé jeho osobnosti.

Věděla jsem, že je to beran jako já a první, co mě napadlo, no to budou jiskry lítat! Beran je totiž velmi svéhlavé rebelské znamení, která má prostě svůj jasný směr a názor, kterému né vždy ostatní rozumí. Úplně mě to emočně vrátilo do svého dětství a dospívání, kdy jsem neustále říkala, že to mám jinak a byla jsem za divnou, neposlušnou, hroznou a zlobivou holku. Moc jsem si přála vnímat své dítě všemi smysli a mít oči i uši naplno otevřené, abych mu neublížila.

V roce 1999 mě okouzlila věda zvaná astrologie. Byla jsem nešťastná, že jsem stále nenašla muže, se kterým bych chtěla strávit zbytek života. Pak mi kamarádka dala kontakt na astroložku, která mi dala naději – na jaře 2001 ho potkám! Sice mi to přišlo daleko, ale čas letěl jako voda a pak se to stalo! A opravdu jsme spolu dodnes, celých 20 let.

Když bylo synovi 1,5 roku, byla jsem navštívit kamarádku v Praze a jely jsme společně pro její dceru do školky. Nějak jsme v konvezaci zabrousily na téma astrologie a ona mi, říká, že u nich v ulici bydlí astroložka. Hmm, to je zajímavá informace, a co se nestalo. Vystoupíme před školkou a ona říká, jé hele, tamhle je Eva, víš ta astroložka, co jsme o ní před chvílí mluvily. Tak nás seznámila a Eva povídá. Od příštího týdne začínám základní kurz astrologie a ještě mám volné místo. A bylo to. Můj sen, moje touha po poznání astrologické vědy se začala plnit. Domluvila jsem si hlídání s dědou a nastoupila jsem do astrologické školy Evy Prokešové a 2 roky jsem studovala tuto nádhernou analytickou vědu.

V době studia astrologie se mi narodila dcera a já měla na porodním sále připravný notebook s astrologických programem a možná ještě mezi porodem dítěte a placenty jsem si zadala datum, místo a čas narození… Jaké bylo překvapení, když jsem popvé viděla její horoskop, který byl až nápadně podobný horoskopu mé mamky. Zajímavé, tehdy jsem pochopila, že dcera bude léčit náš vztah. A to se opravdu stalo.

Přestavte si, že za 1,5 hodiny se dozvíte o sobě či o svém dítěti vše! Vaše či jeho potřeby, dary, smysl života a pochopíte i vaše či jeho zranění, které je prostorem pro osobní růst. To vše se nám promítá do života. Jakmile pochopíte, co je za tím, proč se vám nedaří např. v oblasti vztahů, financí, proč si nerozumíte s rodiči nebo máte určité zdravotní problémy, můžete se rozhodnout pro změnu. Pro změnu u sebe, která se pak promítne do celého vašeho života a to, co vás tak dlouho trápilo najednou zmizí.

Budete zářit, vaše vztahy se promění, zlepší se vaše zdraví a váš život už nebude trápení ani boj, ale budete si ho užívat, radovat se a těšit na každý den!

Více se o astrologické konzultaci dozvíte zde.