30.04. je den, kdy se pálí čarodějnice. Nikdy jsem čarodějnici nepálila, ani když byly děti malé. Snad proto, že jsem v minulém životě byla sama upálena…a možná né jednou.

Za čarodějnice byly v dobách středověku považovány ženy s vyvinutou intuicí, tedy ty, které svým třetím okem viděly budoucnost nebo dokázaly nacítit, co je pro člověka nejlepší. Samozřejmě, že tato schopnost se dala i zneužít, ale víte co, karma je karma.

Když jsem v roce 2018 začala dělat transformační čakrové semináře pro ženy, tak právě na 30. dubna nám „náhodou“ vyšel termín 6. čarky, čakry třetího oka, a řeknu vám, že to byl fičák. Hodily jsme do ohně to, co už nám neslouží!

ODEVZDEJTE OHNI TO, CO UŽ VÁM V ŽIVOTĚ NESLOUŽÍ

Vezměte si papír a napište si na něj vše, co vás trápí, omezuje, mohou to být třeba strachy, obavy, doměnky nebo to, co vám rodiče říkali a vy jste si to vzali za své, nemoc, která vám přišla do cesty, abyste se duchovně probudili… staré nefukční programy, které už vám neslouží. Pak se na papír podívejte, nalaďte se na své srdce a poděkujte za tuto lekci vašeho růstu.

Hoďte papír do ohně a dívejte se, jak hoří a prociťte si, jak z vašeho těla, života odchází to co, jste odevzdali. A pak si třeba zatančete, vískněte si radostí, prostě udělejte něco, co vás potěší! Teď teprve začíná ten správný rej života…

PS: Dnes o půlnoci končí předprodejní cena na transformační cestu ZNOVUZROZENÍ do Egypta, kdybyste chtěli svůj duchovní růst posunout dále…