🌕♌️ NOVOLUNÍ VE LVU 16.08.2023 v 11,38♌️🌕
Energie novoluní působí od 14.08. od 12,36 do 17.08. do 01:13.
Novoluní je energie nového začátku, je to jako nepopsaný list papíru a vy si můžete uvědomit, co si chcete s následným dorůstajícím měsícem do svého života přitáhnout.
Lev je ohnivé a královské znamení – rád vládne a miluje být středem pozornosti a rozdává radost. Je moc důležité lvy chválit a obdivovat, je to jejich potrava ke spokojenosti, pak budou zářit a zahrnou vás vším.
Luna ve lvu, která se se sluncem drží za ruku, je rovněž královnou a potřebuje úctu, respekt a obdiv. Její emoce jsou velké a mnohdy dramatické.
Tentokráte se nám do této královské dvojice přimíchala černá luna, nebo-li Lilith. Lilith ve lvu nese zranění na srdci a chce pozornost za každou cenu. Z druhé strany toto planetární spojení vylaďuje venuše ve lvu, která rovněž miluje pozornost.
Lvy najdete ve vedoucích postaveních, mají totiž přirozenou autoritu a jsou obdivuhodní. Lev má také velmi často velkou rodinu, tvoří si tím vlastní smečku, svoje království.
Při novoluní ve lvu můžete cítit velké emoce a chuť řvát jako lev. Je důležité nenechat se unést pocity nadřazenosti, egocentrismu a povýšenosti, které bude spouštět právě Lilith.
Sklon dramatizovat, řvát jako lev a velmi silně prožívat své emoce právě způsobuje lvům zdravotní zátěž v oblasti srdce, krevního oběhu a tlaku.
JAK VYUŽÍT ENERGII NOVOLUNÍ VE LVU?
💫💫💫NALAĎTE SE NA SVÉ SRDCE A UVOLNĚTE DÁVNÁ
ZRANĚNÍ💫💫💫
Zranění na srdci blokuje prožívání radosti a otevření se plnému proudu života a tvoření ze srdce.
Doporučení na rituál:
Najděte si klidné místo pro sebe a zapalte si bílou svíci…🕯 Zavřete si oči a položte si levou ruku do prostřed hrudníku na srdeční čakru a pravou ruku na solar, tedy na oblast třetí čakry v místě žaludku. Propojte dechem obě tyto části – nadechujte se pod obě ruce. Vědomě se rozhodněte skrze dech vydechnout z vašeho těla vše, co vám brání tvořit svůj život z úrovně srdce.
Nosem nadechujte bezpodmínečnou lásku, radost, soucit, odvahu, vůli a vděčnost.
Svými ústy pak vydechujte všechnu tíhu, napětí či emoce – může se vám tam objevit strach, vina, stud, křivdy, lítost, smutek, vztek apod.
Pouštějte a odpouštějte skrze dech až do doby, kdy ucítíte příjemné teplo a uvolnění ve svém těle, pak si otevřete oči, usmějte se na sebe, poděkujte si a pohlaďte se…😀
Krásné novoluní přeji všem…💛
S láskou Míla Aine